nie ma tego złego...złotego?

Wpisy

 • niedziela, 25 marca 2012
  • WI po targach medycznych SALMED

   15. marca zaglądnąłem na Targi medyczne SALMED odbywające się w Poznaniu. Zrobiłem rekonesans branży i szukałem ewentualnych partnerów.

   Konkurencji jeszcze nie mamy. Branżę medyczną (jako sprzęt) w sieci reprezentują portale oferujące w sprzedaży produkty własnych kontrahentów lub własnej produkcji. Właściwie znalazłem tylko jeden portal, który stara się temu modelowi wyłamać ale sami spójrzcie jak nietypową ścieżką idzie: medipment.pl.

   Otwartej platformy medycznej o z opcjami opiniotwórczymi i komunikacyjnymi w Polsce nie ma. Przypuszczam, że po za granicami też nie ma, gdyż w moim środowisku byłby taki portal znany.

   Na koniec z innej beczki, znalazłem taki rysunek zagrzewąjacy do boju, dla zespołu:

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   mogewnoge
   Czas publikacji:
   niedziela, 25 marca 2012 18:51
 • wtorek, 13 marca 2012
  • WI jako portal medyczny?

   Idea utworzenia Otwartego Portalu Medycznego OPM przysłoniła dotychczasowe działania bezpośrednio nad projektem WI w całości. OPM "sprzedaje" się lepiej, dla nas jest bardziej wymierny, wiemy do kogo go skierujemy. Znamy odbiorców i pierwsze podmioty zainteresowane reklamą i współpracą.

   Zostały wysłane już trzy zgłoszenia w miejsca gdzie mogą pobudzić do działania potencjalnych inwestorów. Jedno z nich przedstawiające zarys idei OPM jest tutaj.

   Celem naszej najblizszej pracy są następne trzy zgłoszenia, jedno z nich będzie odpowiedzią na tę ofertę. Będziemy jeszcze pisać do zespołu aby uzupełnić dane.

   ----

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   mogewnoge
   Czas publikacji:
   wtorek, 13 marca 2012 17:33